Padesát odstínů temnoty

Erotických Padesát odstínů šedi konečně vstoupilo do kin a fanynky se na film hrnou ve velkém.
Herec Tyler Hoechlin ze seriálu Teen Wolf hraje Boyce Foxe, prvního spisovatele, který se upíše Aně v jejím novém zaměstnání jako editorce.
Britská herečka Bella Heathcote (známá ze seriálu Pride and Prejudice and Zombies) si zahraje bývalou přítelkyni Christiana Leilu.
Oscarová sexy kráska Kim Basinger se objeví coby tajemná paní Robinsovová alias Elena Lincoln, bondage učitelka a obchodní partnerka Christiana. Elizabeth z 9 a půl týdne se vrací na místo činu. Snad si Kim nepokazí své renomé z LA Přísně tajné.
V roli zlodušského šéfa Anastasie Jacka Hyde uvidíme herce Erica Johnsona, známého z role netalentovaného doktora v seriálu Knick: Doktoři bez hranic. Je to ten, kterému se po smrti dcery zblázní manželka a který se snaží o kastrování židů v New Yorku.
Překoná první díl Padesát odstínu šedi celosvětově vydělal neuvěřitelných 560 milionů dolarů? Na to si musíme počkat. Premiéra se chystá na 10. února 2017.
Autorka knižního „porna pro matky“ EL James si u producentů prosadila nového scénáristu, kterým není nikdo jiný než její manžel Niall Leonard.
Režisérku Sam Taylor-Johnson, které se podařilo velmi vkusně natočit první díl, odstoupila díky kreativním neshodám s autorkou knihy EL James a nahradil ji neznámý režisér James Foley, který pracoval na několika dílech výborného televizního seriálu House of Cards.

Sleduj film zdarma

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..